Zpět na články

Lupič polil v baru servírku benzinem, odnesl si 17.000

Neznámý lupič přepadl v úterý večer hernu a bar Bonver - Kovárna v ulici 26. dubna v Uherském Brodě. Servírku polil benzinem, přepadená žena mu vzápětí vydala číšnické peněženky zvané fleky zhruba se 17.000 korunami. Kriminalisté po lupiči pátrají a žádají o pomoc také veřejnost, řekl dnes policejní mluvčí Aleš Mergental. 

Servírka v baru (ilustrační foto) Servírka v baru (ilustrační foto), zdroj: Getty Images

Muž se nejprve ujistil, zda je v podniku sám. Poté si nasadil pod oči šátek a přistoupil k pultu. Servírce řekl, že je přepadena, a vyzval jí, ať mu vydá peníze. "Lupič vytáhl z pod mikiny plastovou lahev, odšrouboval ji a začal na ženu cákat benzin. Přepadená servírka sáhla po číšnických flecích a hodila je po něm. Muž je chytil, strčil pod mikinu a z baru odešel," popsal Mergental. Policisté ho zatím nedopadli. 

"Ze svědeckých informací vyplývá, že z baru odběhl uličkou Zámostní směrem k bazénu. Pachatel byl podle popisu asi třicetiletý muž štíhlé postavy a výšky přes 180 centimetrů. Měl tmavé vlasy po ramena a tmavé oči. Na sobě měl černou mikinu s kapucí, šátek a černé kalhoty," doplnil Mergental. Jakékoliv informace k pohybu podezřelého nebo k samotné loupeži policisté přijmou na lince 158. Pachateli loupeže hrozí až deset let vězení.

Tagy: benzín loupež

Zdroj: ČTK

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články