Zpět na články

Policie našla tělo ženy ve Vltavě, jejího druha obvinila z vraždy

Středočeští kriminalisté obvinili osmačtyřicetiletého muže z vraždy přítelkyně. Případ se stal minulou středu v Bratkovicích na Kladensku. Muž původně ohlásil, že se žena ztratila, později se ale kriminalistům přiznal k vraždě i k pohození těla do Vltavy u Nelahozevsi.

zdroj: Archiv

Ve středu ho tam skutečně policie našla. Obviněnému hrozí až dvacet let vězení. Řekla to mluvčí středočeské policie Soňa Budská. 

Muž podle ní policii minulý týden oznámil, že pohřešuje svou o som let starší přítelkyni. V úterý se nicméně přiznal k tomu, že ji 16. března nad ránem zavraždil. Údajně ji ve spánku několikrát udeřil tupým předmětem do hlavy. Poté tělo zabalil, naložil do auta a odvezl k Vltavě, kde se ho zbavil. 

Muž skončí ve vazbě

V úterý večer policisté muže obvinili z vraždy a nakonec zřejmě podají návrh na jeho vzetí do vazby, o kterém bude v příštích dnech rozhodovat Okresní soud v Kladně. Kriminalisté zároveň pátrali po těle zavražděné.

"Bylo nalezeno kolem 11:00 na jezu u Nelahozevsi. Na místě je soudní lékař a bude nařízena soudní pitva," řekl odpoledne mluvčí krajské policie Jakub Vinčálek. 

Středočeští kriminalisté letos zatím evidují čtyři pokusy o vraždu, toto je pátý případ a dosud jediná letošní dokonaná vražda. Všechny případy se podle Budské podařilo objasnit.

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články