Zpět na články

Poslanec Vysloužil odrodil vlastní dceru na benzince!

Poslanec za Věci veřejné Radim Vysloužil dnes sám odrodil své druhé dítě. Na jeho manželku přišly silné porodní bolesti už na cestě do porodnice, a tak rodila jen za jeho pomoci v autě u benzinové pumpy.

zdroj: Mediafax

Po telefonu mu asistovala sestřička z gynekologické ambulance. Novorozená dcera Bára i manželka jsou zdravé, řekl Vysloužil.

"Doktoři prohlédli jak manželku, tak dítě, všechno by mělo být v pořádku," řekl poslanec, který již na sociální síti zveřejnil fotku svého druhého potomka. "Vyběhl jsem z poslaneckého klubu, jel jsem vyzvednout manželku a jeli jsme do nemocnice. A po zhruba deseti až patnácti minutách cesty jsme museli zastavit na benzínové pumpě a tam to všechno proběhlo," popsal své dnešní "dobrodružství". Nyní se podle svých slov vrací na jednání Poslanecké sněmovny, která v podvečer bude hlasovat o nedůvěře vládě.

Vysloužil vezl manželku do porodnice v Brandýse nad Labem, porod se ale uskutečnil už na Štěrboholské radiále. Podle pražské záchranné služby byly matka i dcera po akutním ošetření předány do péče specialistů Nemocnice Na Bulovce.

Tagy: Porod poslanec

Zdroj: ČTK

diskuze: 0 příspěvků, nových

Zpět na články